Pronari dhunoi turistët spanjollë, IKMT prish “Panormën” (Pa koment) – A2

Pronari dhunoi turistët spanjollë, IKMT prish “Panormën” (Pa koment)

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka vendosur të prishë bar-restorantin “Panorma” në Porto-Palermo, i ekspozuar publikisht pas një skandali të pronarit me disa turistë spanjollë dhe dy shoqëruesit e tyre shqiptarë.