Protesta, Boçi: Sjellje brutale e policisë ndaj grave, trupë jeniçerësh

Lulzim Basha mbylli protestën e 7-të të opozitës si çdo herë, në oborrin e selisë blu, duke theksuar se nuk do të ketë zgjedhje me Edi Ramën dhe as pakt me atë që e quajti “Maduro i Ballkanit”.