Protesta dhe zgjedhjet, Rama mbledh në zyrë Ruçin, Lleshajn dhe Ballën

Protesta e tetë e opozitës mblodhi në zyrën e Edi Ramës, Gramoz Ruçin, Taulant Ballën dhe Sandër Lleshajn.