Protesta e 7 korrikut, PD hap dyert dhe foltoren për qytetarët

Publikuar më: 29/6/2022, ora 13:37

Protesta e 7 korrikut, PD hap dyert dhe foltoren për qytetarët

Publikuar më: 29/6/2022, ora 13:37

Gazetari Ergi Picaku sjell detaje të tjera nga organizimi i protestës së thirrur nga Sali Berisha më 7 korrik.