Protesta e 7 korrikut, përtej testit për PD dhe Berishën

Publikuar më: 6/7/2022, ora 13:52

Protesta e 7 korrikut, përtej testit për PD dhe Berishën

Publikuar më: 6/7/2022, ora 13:52

Analisti dhe gazetari Mentor Kikia ishte i ftuar në studion e “Ditarit”, në A2 CNN.