Protesta e opozitës, “boja”, kanabisi dhe “Dajti”, Sandër Lleshaj në A2 – A2

Protesta e opozitës, “boja”, kanabisi dhe “Dajti”, Sandër Lleshaj në A2

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ishte “I Ftuari” i kësaj të enjteje në emisionin e Endri Xhafos në A2 CNN.

Shkarkoni aplikacionin e A2