PS përgatitet për zgjedhje; PD mes Foltores dhe kërkesave për hetime

Publikuar më: 29/10/2021, ora 13:39

PS përgatitet për zgjedhje; PD mes Foltores dhe kërkesave për hetime

Publikuar më: 29/10/2021, ora 13:39

I ftuar në studion e “Ditarit” në A2 CNN, për të komentuar aktualitetin politik në vend, ishte analisti Roland Lami.