Pse po rriten infektimet? Brataj: Federata e Futbollit dhe institucionet e tjera po shkelin masat

Publikuar më: 26/10/2021, ora 17:20

Pse po rriten infektimet? Brataj: Federata e Futbollit dhe institucionet e tjera po shkelin masat

Publikuar më: 26/10/2021, ora 17:20

Shkelja e përsëritur e masave anti- Covid në ndeshjen e radhës në “Arena Kombëtare” do të japë efekte në rritjen e infektimeve.