Qeveria “Rama 3”, Vasili: Kryeministri prezantoi nëpunësit dhe “kamikazët” e tij

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, deklaroi në lidhje direkte me studion e “Ditari” në A2 CNN se kabineti i ri qeveritar i prezantuar dje nga kryeministri Edi Rama do është “vazhdimësia e një vendi që rrënohet”.