Qytetarët e Kosovës: Albin Kurti do të sjellë ndryshime

Albin Kurti publikoi këtë të hënë emrat e kabinetit qeveritar që ka formuar pas marrëveshjes së arritur mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, pas disa javësh të gjata me bisedime të vështira. Por si e shohin qytetaret e Kosovës, qeverinë e re dhe cilat janë pritshmëritë e tyre?

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 2 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 74 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 42 të shëruar në 24 orët e fundit