Rajoni i ftohtë me reshje shiu dhe dëbore

Publikuar më: 7/1/2022, ora 07:54

Rajoni i ftohtë me reshje shiu dhe dëbore

Publikuar më: 7/1/2022, ora 07:54

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja