Rama dhe Manastirliu dorëzojnë çekun e bebes për fëmijët e parë të vitit 2021

Kreu i qeverisë, Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, kanë vizituar foshnjat e para të vitit 2021 në kryeqytet.