“Rama do t’ia kalojë dhe Enver Hoxhës”, Ndoka komenton zgjedhjet, rikthimin e Bashës dhe pagat

Publikuar më: 25/5/2023, ora 19:57

“Rama do t’ia kalojë dhe Enver Hoxhës”, Ndoka komenton zgjedhjet, rikthimin e Bashës dhe pagat

Publikuar më: 25/5/2023, ora 19:57

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, i ftuar në “Ditari” i orës 19:00 në A2CNN komentoi rikthimin e ish-kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“Rama do t’ia kalojë dhe Enver Hoxhës”, Ndoka komenton zgjedhjet, rikthimin e Bashës dhe pagat

Publikuar më: 25/5/2023, ora 19:57

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, i ftuar në “Ditari” i orës 19:00 në A2CNN komentoi rikthimin e ish-kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.