Rama e shkarkoi në mbledhjen e Asamblesë, reagon Ditmir Bushati – A2

Rama e shkarkoi në mbledhjen e Asamblesë, reagon Ditmir Bushati

Kryeministri dhe kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, shkarkoi Ditmir Bushatin nga posti i drejtuesit politik të Qarkut të Shkodrës, duke e zëvendësuar me Valdrin Pjetrin.