Rama injoron interpelancën, ia delegon Spiropalit – A2

Rama injoron interpelancën, ia delegon Spiropalit

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali tha se Qeveria i ka identifikuar gratë dhe fëmijët e shqiptarëve që kanë luftuar për ISIS në Irak dhe Siri dhe që mbahen në kampe atje. Por, shtoi ajo, është e vështirë të veprohet pasi atyre u rrezikohet jeta.

Shkarkoni aplikacionin e A2