Rama kërkon mandatin e tretë, Vasili: Halucinacionet janë të pandalshme

Edhe në takimin e paradites së sotme me drejtuesit e qarqeve, është mësuar se Edi Rama përsëriti se PS kërkon të sigurojë mandatin e tretë në zgjedhjet e ardhshme dhe të ruajë 74 deputetë.