Rama në Bilisht: Opozita po hap panik mbi vaksinën, janë të papërgjegjshëm

Kryeministri Rama ka vijuar takimet elektorale në qytetin e Bilishtit, nga ku ka akuzuar opozitën se po ngjall panik mbi vaksinën. Kreu i qeverisë injoroi dhe LSI-në, për të cilën tha se nuk është më as parti.