Rama: Opozita nuk kontrollon veten, populli nuk i beson, asnjë shans të rrëzohet një qeveri legjitime – A2

Rama: Opozita nuk kontrollon veten, populli nuk i beson, asnjë shans të rrëzohet një qeveri legjitime

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një konferencë për shtyp në praninë e mediave, ku deklaroi se “duhet mbajtur qetësia dhe vetëpërmbajtja” duke mos lejuar që “një grupim i udhëhequr nga verbëria e dëshpërimit të ndikojnë në jetën tonë të përditshme”.

Shkarkoni aplikacionin e A2