Rama sulmon Bashën për takimet elektorale: Kujtojnë se jam xheloz për turmat

Nga Pogradeci, kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish kreun e opozitës Lulzim Basha në lidhje me takimet e tij elektorale, ku shfaqen njerëz të grumbulluar që nuk mbajnë maska dhe nuk respektojnë distancimin social.