Rashica vs. Xhaka, Prishtina bëhet gati për spektaklin – A2

Rashica vs. Xhaka, Prishtina bëhet gati për spektaklin

Granit Xhaka dhe Milot Rashica, dy prej yjeve më të mëdhenj të futbollit në Kosovë, do të zbresin sot në fushë me skuadrat e tyre, për “Ndeshjen e Yjeve”.