Rastet Babani, Kajmaku dhe Pjetri/ Felaj: Nuk ka gjë për t’u shqetësuar apo për ta fryrë situatën

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, deklaroi në studion e Ditari në A2 se “nuk ka asgjë për t’u shqetësuar apo për ta fryrë situatën” kur u pyet për kandidatët socialist për kryetar bashkie të denoncuar nga Partia Demokratike.