Reagimet pas ndeshjes, Halili: Nuk ishte alarmante, kaluam situatë të vështirë – A2

Reagimet pas ndeshjes, Halili: Nuk ishte alarmante, kaluam situatë të vështirë

Reagimet pas ndeshjes midis Tiranës dhe Skënderbeut, që i dhuroi kryeqytetasve një fitore jetike për mbijetesën në Superiore, dhe shkaktoi një sherr mes tifozëve VIP dhe pjesëtarë të ekipit korçar në tribunë. Presidenti bardheblu Refik Halili minimizon ngjarjen, dhe shpreson në një përfundim më të qetë të këtij sezoni “të vështirë“ për ekipi që drejton. Flasin edhe dy trajnerët, Ardi Mema dhe Orges Shehi, që analizojnë rezultatin.