Referencat dhe taksa e pronës, sa do paguajmë?

Nga A2 CNN
15 Shtator 2023, 22:44 | Aktualitet

Mbi bazën e referencave të reja, banorët dhe bizneset e kryeqytetit, po paguajnë më shumë për taksë prone. Mirëpo sa më shumë? Producentja ekzekutive e biznesit, Aurora Sulçe jep detaje.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni