Reforma Zgjedhore, Bylykbashi: Data 15 mars nuk negociohet

Oerd Bylykbashi, një nga përfaqësuesit e Këshillit Politik dhe përfaqësues i Partisë Demokratike, ishte i ftuar në studion e “Ditari” në A2 për të folur mbi ecurinë e Reformës Zgjedhore.