Reforma zgjedhore, Noka: Ulja në tryezë, fitore e madhe për opozitën e bashkuar

Flamur Noka nga PD u shpreh në A2 se paketa anti-KÇK bëhet vetëm për show propagandistik. Sipas tij, nëse do të kishte vullnet, ligji anti-mafie është i duhuri për të luftuar krimin dhe korrupsionin.