Reja prezanton listën e lojtarëve: Objektivi, të shkojmë në Europian

Trajneri i ri i Kombëtares, Edy Reja ka publikuar paraditen e sotme listën e lojtarëve që do të grumbullohen për dy ndeshjet eliminatore të Europianit 2020, më 8 qershor ndaj Islandës në transfertë dhe më 11 qershor ndaj Moldavisë.