Reja rrëfen Shqipërinë, shanset drejt Euro 2020 dhe gabimi i Panuccit – A2

Reja rrëfen Shqipërinë, shanset drejt Euro 2020 dhe gabimi i Panuccit

Një humbje dhe një fitore në stolin e Shqipërisë. Por, mbi të gjitha, entuziazmi i rikthyer në kampin kuqezi. Kombëtarja ka dhënë sinjale pozitive dhe po vijon të rimëkëmbet pas dy viteve katastrofike me Christian Panucci.

Shkarkoni aplikacionin e A2