Rekord turizmi kulturor, mbi 458 mijë vizitorë në 8 muaj

Nga A2 CNN
1 Shtator 2023, 14:36 | Aktualitet

Specialistja e sektorit të monitorimit dhe jetësimit të prioriteteve dhe statistikave në Ministrinë e Kulturës, Arjola Sako analizon statistikat e turizmit kulturorpërmes shifrave në Ditari i A2CNN.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri