Revolucion në volejboll, Kombëtarja e femrave me projekt 4 vjeçar dhe trajner të ri – A2

Revolucion në volejboll, Kombëtarja e femrave me projekt 4 vjeçar dhe trajner të ri

Volejbolli i femrave ka nisur një erë të re në vendin tone. Për herë të parë përfaqësuesja kuqezi do të drejtohet nga një trajner i huaj, i cili kërkon të sjellë një frymë evropiane në rrjetën shqiptare. Luka Seki, strategu italian i volejbollit rrëfen për A2 CNN emocionet e kësaj aventure të re në krye të stolit shqiptar.

Shkarkoni aplikacionin e A2