Rikthehet dialogu Kosovë-Serbi, Lajçak bën bashkë Kurtin dhe Vuçiç

Publikuar më: 5/5/2022, ora 14:41

Rikthehet dialogu Kosovë-Serbi, Lajçak bën bashkë Kurtin dhe Vuçiç

Publikuar më: 5/5/2022, ora 14:41

Lavdrim Hamidi, analist, foli në A2 CNN për bisedimet Kosovë-Serbi.