Rikthehet futbolli, policia siguron mbarëvajtjen e ndeshjeve

Federata Shqiptare e Futbollit sapo ka marrë konfirmimin nga policia për sigurimin e mbarëvajtjeve të ndeshjeve dhe ditën e nesërme rikthehet futbolli.