Rikthehet Kategoria Superiore, vëmendja te Tirana-Skënderbeu – A2

Rikthehet Kategoria Superiore, vëmendja te Tirana-Skënderbeu

Edhe pse asnjë prej futbollistëve të kampionatit shqiptar nuk ishte pjesë e ekipit kombëtar, futbolli vendas ka qenë pushim dhe skuadrat rikthehen në përballjet e javës së 4-t, duke nisur nga dita e shtunë.