Risqet e ekonomisë, kryeekonomisti i Bankës Botërore flet për A2 CNN

Nga A2 CNN
5 Maj 2023, 20:23 | Aktualitet

Ivailo Izvrovski, kryeekonomist i BB për Evropën dhe Azinë Qendrore, intervistë ekskluzive për A2 CNN.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni