Rrebeshe dhe mundësi për përmbytje në zonat urbane

Nga A2 CNN
26 Shtator 2022, 07:25 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi