Rriten tensionet SHBA-Rusi në Detin e Zi

Tensionet mes Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë në Detin e Zi po shtohen gjithnjë e më shumë. Gazetari i CNN, Frederik Pleitgen, sjell një rrëfim ekskluziv mbi një avion luftarak dhe vrojtues amerikan që ndeshet shpesh me bombardues të ushtrisë ruse.