“Seks, drogë dhe rock & roll”, 50 vjet nga Woodstock – A2

“Seks, drogë dhe rock & roll”, 50 vjet nga Woodstock

Trashëgimia e festivalit ikonë të Woodstock, rikthehet edhe një herë në jetë në 50-vjetorin e ngjarjes artistike, që konsiderohet si më përfaqësuesja e viteve 1960 në Shtetet e Bashkuara. Mijëra njerëz janë në zonën ku u zhvillua koncerti, në Bethel të Nju Jorkut, ku deri të dielën do të shijojnë performanca muzikore, fishekzjarrë dhe ushqim të mirë.

Shkarkoni aplikacionin e A2