Shano tregon në Absolut 4 se ku gaboi opozita pas djegies së mandateve

Analisti Dritan Shano ka rreshtuar disa nga gabimet që bëri opozita pas djegies së mandateve. Sipas tij, fakti që opozita risolli propozimet e vjetra dhe bashkëpunoi me LSI-në, i dha Ramës mundësinë ta mbushte Parlamentin me deputetë në bllok.