Shehi: Jemi në udhë pa krye, edhe “dreqi” do të ishte alternativë – A2

Shehi: Jemi në udhë pa krye, edhe “dreqi” do të ishte alternativë

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, ishte i ftuar në Dita Jonë nga ku foli për situatën aktuale politike dhe sociale në vend. Për Shehin, vendi ndodhet në një rrugë pa krye, kur kjo qeveri ka 7 vite në krye të vendit.