Sherri për xhelozi në Kavajë, një i vdekur, plagoset polici i burgjeve – A2

Sherri për xhelozi në Kavajë, një i vdekur, plagoset polici i burgjeve

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë në qytetin e Kavajës.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur në orën 00:40 në lagjen nr.2 të qytetit. Shtetasi D.H. ka hyrë në banesën e shtetases M.Q. nga ballkoni dhe më forcë ka thyer grilën, brenda ndodhej dhe punonjësi i Policisë së Burgjeve B.T.