Shkatërruan stolat e stadiumit, arrestohen 3 persona

Policia e Tiranës ka njoftuar se ka arrestuar 3 persona të cilët shkatërruan stolat e stadiumit “Air Albania” dhe hodhën sende të forta në fushë gjatë dy ndeshjeve të futbollit të zhvilluar më datë 21 e 22 shkurt në këtë stadium.