Shkodra ende nën ujë, moti i keq përfshin dhe Vlorën

Korrespondentët e A2, Jerola Ziaj dhe Gjon Gjeka bën një përmbledhje të situatës nga përmbytjet në Vlorë dhe Shkodër, ku priten reshje të dendura shiu për orët në vijim.