Shqipëri-Poloni, dy titullarë me Covid-19, si ndryshojnë planet e Rejës?

Pak orë nga sfida vendimtare për kualifikueset e Kupës së Botës 2022, kundër Polonisë, Shqipëria humbet edhe Klaus Gjasulën përveç Sokol Cikalleshit, për shkak të koronavirusit. Si është gjendja në kampin kuqezi, atmosfera në kryeqytet dhe si ndryshojnë planet e trajnerit Reja?