Shqipëri-Poloni, të fundit nga kampi kuqezi

A2 CNN ndjek stërvitjen e kombëtares në Durrës. Gazetari Erald Kodhelaj tregon atmosferën mes kuqezinjve dhe idetë e trajnerit Reja për formacionin që do të zbresë të martën në mbrëmje në “Air Albania” për sfidën që vlen një vend në fazën playoff të kualifikueseve të Botërorit 2022.