Shqiptari zbulon artisten 2-vjeçare që po mahnit Nju Jorkun

Është vetëm 2 vjeç, por pikturat e saj kanë marrë një vëmendje të jashtëzakonshme. Vogëlushja artiste, Lola June, e cila është zbuluar dhe ndihmuar nga shqiptari nga Kosova, Pajtim Osmanaj, ka mahnitur Nju Jorkun. E ëma është parukiere dhe një natë ndërsa darkonin, miku i saj Osmanaj vuri re se Lola po mundohej të vizatonte. Shumë shpejt ai I solli vogëlushes të gjitha materialet e nevojshme për të ngjyrosur. Artistja e vogël ka hapur dhe ekspozita, të cilat mund të konsiderohen të sukseshme.

Shkarkoni aplikacionin e A2