Shuhet një ikonë, homazhet në nder të legjendës Ali Mema

Ish-futbollisti dhe trajneri i madh, Ali Mema, është përcjellë në banesën e fundit. Në homazhet e mbajtura në stadiumin “Selman Stërmasi”, kolegë dhe bashkë lojtarë të legjendës bardheblu kanë rrëfyer për A2 CNN disa nga kujtimet më të paharrueshme me të madhin Ali Mema.