Sigurimi ndaj tërmeteve, AmCham: Nuk duhet të jetë i detyrueshëm dhe vetëm në dorë të shtetit

Nga A2 CNN
14 Shtator 2023, 20:26 | Aktualitet

Nisma e qeverisë e cila detyron qytetarët të sigurojnë apartamentet ndaj tërmetet vlerësohet si e nxituar dhe e pakonsultuar nga Dhoma Amerikane e Tregtisë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi