Skadenca e 100-ditëshit, analiza për çdo drejtori policie. Çuçi: Dokument vlerësimi për këdo

Analiza e 12 drejtorive të Policisë do të jetë dhe barometri matës I vlerësimit të punës për çdo drejtues policie. Mbledhja e të gjithë krerëve të Policisë së Shtetit në Ministrinë e Brendshme një ditë më parë u bë për të prezantuar politikën e retë sigurisë së mandatiti të tretë të qeverisë Rama ndërsa skadenca e 100 ditëshit shënon nisjen e turit të Gledis Nanos në çdo drejtori vendore të vendit.

  • LAJMI I FUNDIT | Shqipëri, 12 viktima në 24 orët e fundit, 616 raste
  • LAJMI I FUNDIT | 589 të shëruar në 24 orë, 6289 raste aktive
  • LAJMI I FUNDIT | Po marrin trajtim 148 pacientë, 16 janë në gjendje më të rënduar