Skema e zhvatjes tek Covid2, 45 ditë burg për “grupin” e Tires. Prokuroria: Fshinë bisedat me të

Tre infermieret dhe sanitarja e “Shefqet Ndroqit”, të dyshuara si bashkëpunëtore të Tire Alldervishit në një skemë zhvatjeje në spitalin Covid2, u përballën për herë të parë me gjykatën.