Skënder Gega prezantohet në pankinën e Kukësit

Gazetari Krist Martiro jep detaje mbi prezantimin e trajnerit të ri të Kukësit, Skënder Gega, si dhe komenton finalen e Kupës së Shqipërisë të fituar nga Teuta si dhe derbin për Superiore të fituar nga Vllaznia.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 5 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 153 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 57 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 178 persona në spital, 13 në terapi intensive, 5 të intubuar