Sondazhi i CNN: Për gjysmën e amerikanëve, çdo republikan është më mirë se Biden

Nga A2 CNN
8 Shtator 2023, 13:35 | Aktualitet

Shifrat dhe sondazhet nuk dërgojnë sinjale pozitive për rikandidimin e Joe Biden për detyrën më të rëndësishme në Shtetet e Bashkuara.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni